Sıkça Sorulan Sorular

1. Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Nakit, Havale/EFT, Kredi Kartı (Taksitli veya Taksitsiz), Çek Ödemeleri

2. Destek süreciniz nasıl?

Tüm yazılım projelerimizde 1 ay ücretsiz destek sunuyoruz. Daha sonrasında dilerseniz projenize özel destek paketleri için teklif alabilirsiniz.

3. Reklam yönetimini size verdiğimiz de kupon veriyor musunuz?

Belirli bütçelerin üzerinde olduğu taktirde sizi memnun etmek adına tatmin edici rakamlardan oluşan kuponlar vermekteyiz.

4. E-Ticaret sistemleri için hangi sistemi kullanıyorsunuz?

Tamamen müşteri odaklı yanıt verdiğimizden dolayı öncelikle sizin fikrinizi alıyoruz. Daha sonrasında Opencart, Magento 2, Woocommerce vb. e-ticaret sistemlerini hizmetinize sunabiliriz. Özel yazılım isterseniz yine özel olarak teklif sunabiliriz.

5. Seo çalışmalarında birinci sıra garantisi var mı?

Seo çalışmalarımız da kesinlikle birinci sıra garantisi vermemekteyiz. Bu şekilde garanti verenleri de tavsiye etmemekteyiz.

6. Yazılımlarınız da hangi teknolojiler kullanılmakta?

HTML5, PHP, MYSQL, CSS3, Jquery, Ajax, JavaScript, AngularJs, Bootstrap Framework, gibi daha birçok teknoloji ve yazılım dillerinden yararlanıyoruz.

7. Fiyat politikanız nedir?

İstediğiniz ürün ve hizmetlere teklif hazırlayıp tarafınıza sunuyoruz. Hedefimiz hiçbir zaman hizmet bedeli konusunda sizleri ikna etmek olmamakla birlikte, sizleri ikna etmeye çalıştığımız en önemli husus her zaman vereceğimiz kaliteli hizmettir.

8. Neler yapıyorsunuz?

Bizce bu soru cümlesini sizin adınıza şöyle değiştirmek istiyoruz; Ne yapmıyorsunuz ki? Evet, siz yeter ki isteyin biz ne yapmıyoruz ki? 

Hemen teklif alın!